Licencja policji
Koncesja MSWiA
Pomagamy w godz.
Pon. - Nd. 7.00 - 23.00

otwieranie mieszkań CzęstochowaProblem z zatrzaśniętymi drzwiami w mieszkaniu może dotknąć każdego z nas. Może ulec uszkodzeniu zamek, może zostać zgubiony czy złamany klucz lub też zwyczajnie drzwi mogą zostać zatrzaśnięte.

W takim wypadku niezbędna jest pomoc fachowców, posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Nasza firma posiada zespół doskonałych ślusarzy, którzy pomogą w każdej sytuacji związanej z awaryjnym otwarciem mieszkań.

Zawsze dbamy o to, aby wszelkiego rodzaju awaryjne otwarcia mieszkań przeprowadzać bezinwazyjnie, tak, by nie uszkodzić drzwi i zamków. Oczywiście pomagamy również w montażu i naprawach zamków, wkładek, aby po przeprowadzeniu awaryjnego otwarcia zabezpieczyć Twoje mieszkanie.

Jeżeli drzwi do Twojego mieszkania wymagają awaryjnego otwarcia zadzwoń do nas, dla nas to codzienna praca więc szybko i sprawnie pomożemy w nieprzewidzianych i nagłych sytuacjach.

Dojeżdżamy do klientów na terenie miejscowości: Częstochowa, Radomsko, Blachownia, Kłobuck, Mstów, Myszków, Panki, Szarlejka, Olsztyn, Poczesna, Lubliniec, Kamyk, Poczesna, Konopiska, Mykanów, Kościelec, Truskolasy, Rudniki, Boronów, Kamienica Polska, Krzepice, Przystajń, Wyrazów, Łojki, Kalej i inne.