Licencja policji
Koncesja MSWiA
Pomagamy w godz.
Pon. - Nd. 7.00 - 23.00

ślusarz częstochowaNasza firma na rynku zabezpieczeń i ślusarstwa istnieje od 1981r. Przez cały czas poszerzamy zakres naszych usług ślusarskich i towarów.

Obecnie pod nazwą Antywłamaniowe Systemy Zabezpieczeń OST oferujemy wszelkiego rodzaju usługi ślusarskie oraz dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem jak również awaryjne otwieranie aut, mieszkań czy sejfów.

Dzięki licznym i długotrwałym kontaktom handlowym oferujemy sprzedaż i usługę w zakresie podstawowych i wysoko specjalistycznych zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych.

W zakresie ślusarstwa działamy od wielu lat, dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie w naprawie i montażu zamków, wkładek, sejfów, rygli, zasuw itp. Zakład ślusarski funkcjonuje i rozwija się bardzo dynamicznie co za tym idzie nasz zakres działań ciągle się poszerza.

Antywłamaniowe Systemy Zabezpieczeń OST jako jedna z najstarszych w zakresie "Awaryjnego otwierania" jest specjalistą w tym zakresie i cieszy się stu procentową skutecznością.

Najnowszym sektorem jaki z powodzeniem rozwijamy jest dział motoryzacyjny - dorabianie auto kluczy, kodowanie transponderów itp.

Gwarantujemy dużą dokładność wykonywanych kluczy, dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyn komputerowych, w które sukcesywnie inwestujemy, ponieważ praca na przestarzałym sprzęcie może okazać się nieefektywna i mało dokładna.

Posiadamy maszyny najwyższej klasy i fachowców z wieloletnim doświadczeniem dlatego cieszymy się bardzo dobrymi opiniami klientów.